Hakkımızda


‘‘AYADA, çevre güvenliği konusunda dinamik ve hızlı yaklaşımı, kaliteli ürün, rekabetçi fiyat yapısı ile sektöründe öncü olmayı ilke edinmiştir."


AYADA

Genç ve dinamik kadrosuyla sektöre yeni bir kalite anlayışı getiren Ayada; çevre güvenliği konusunda duyarlı yaklaşımı, kaliteli ürün yelpazesi ve rekabetçi fiyat yapısı ile kısa sürede sektörde tercih edilen firmaların başında yer almayı başarmıştır. Ayada profesyonel satış ve montaj kadrosunun yanısıra üretici firma olmanın da avantajıyla pek çok yeni projeye imza atmıştır. Makine parkları, robot parkları, atık parkları, fabrika içi üretim alanı için bölme sistemleri, trafo ve LPG atık parkları konusundaki proje uygulamaları ile Türkiye’nin öncü firmalarından biri olmuştur. Çevre güvenliği ile ilgili çit sistemleri konusunda yaptığı ar-ge çalışmaları ile ürün çeşitliliğini günden güne artırmakta, müşterilerine yeni seçenekler sunmaktadır.

Sektörde ücretsiz keşif hizmetiyle ihtiyaçları yerinde ve doğru belirlemek için profesyonel bir ekiple de koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Misyon & VizyonMisyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikararlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “En iyi” şekilde değerleri yönetmek.


Vizyonumuz

Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan fabrika tasarımları ve geliştirdiğimiz projler ile ülkemizin önemli tesisleri inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.


Çevre Politikamız

Faaliyetlerimizden dolayı meydana gelen çevresel etkileri minimize etmek ve çevrenin korunmasına katkıda bulunabilmek amacı ile çalışmalarımıza yön vermekteyiz.


Uzman kadrosu ile ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren firmamızın müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ana hedefidir.

Ayada E-Ticaret
Yazışmayı Başlat
1
Merhaba